Muro Abim Filmi

Süper Ajan K9 filmi yapımcısı ELİTA FİLM, ABİMM !.. adlı yeni filmi için MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ ( MURO karakteri ) ile anlaştı.

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ, filmde,  Çetin adında,  aile sevgisi görmemiş, sokaklarda büyümüş, mafyanın ayak işlerini yapan biri haline gelmiş bir karakteri canlandırıyor. Çetin, bir gün büyük bir mafya lideri olma hayalleri kurarken bunu hiçbir zaman gerçekleştiremeyeceğinin  farkında bile değildir. Üstüne üstlük bir de  hayatta bir ağabeyinin olduğunu öğrenince bütün hayatının akışı değişecektir. Bu haberi ise varlığından bile haberdar olmadığı halasından öğrenecektir.

2.316.000 kişi ile büyük gişe yapan MURO filminden sonra sinemaseverlerin merakla 2. büyük projesini beklediği ÜSTÜNDAĞ, ABİMM !.. adlı projeyi seçti. Senaryoyu okur okumaz “son yıllarda okuduğum en düzgün senaryo” diyerek projeye koşulsuz imza atan MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ, şimdi diğer rol arkadaşlarını  bekliyor.

ABİMM !.. adlı film için 1 Temmuz da motor denecek.

Çekimleri İstanbul , Ege ve Akdeniz sahillerinde yapılacak olan film için diğer rollerin arayışı devam ediyor.

Senaryosunu yazar-oyuncu İLKAY AKDAĞLI’nın yazdığı ve kısmen gerçeğe dayalı bir öyküden senaryolaştırılan filmin yönetmeni ise bir çok tv dizisini yönetmiş ve yüzlerce projenin kurgusunu yapmış ve ilk uzun metrajlı projesine imza atacak olan ŞAFAK BAL.

Acıklı güldürü olarak nitelenen ABİMM…filminin Aralık ayında gösterime çıkması planlanıyor..

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: